Skip to main content
1 februari 2024

Donatie Groene Hart Lyceum

Op de Lyceumdag van Groene Hart Lyceum zamelden de leerlingen geld in voor Stichting TuTu en Stichting Fikre Alem. Dit heeft voor onze stichting een fantastisch bedrag opgeleverd! Docenten Wouter en Jasper konden namens het Groene Hart Lyceum en de leerlingen een cheque van 7.350 EURO overhandigen aan onze bestuurder Maniëlle. Enorm bedankt voor jullie inzet ❤️

 

Met jouw steun halen we later naar nu
Elke euro die we ontvangen, wordt gebruikt om een herinnering te maken. Wil jij jouw steentje hieraan bijdragen? Dan zijn wij – en alle gezinnen die we kunnen helpen – jou eeuwig dankbaar.

Foutje gezien?

Heb je een foutje gezien of heb je een andere vraag over dit item? Neem dan contact op met Marlous Volkers: marlous@stichtingtutu.nl

Deel dit bericht